Иран тресна с 2:0 Уелс в среща от група "В" на Мондиал 2022. И двата гола паднаха дълбоко в добавеното време на двубоя. Преди тях иранците на два пъти нацелиха греди на уелската врата.
Така "персите" се изравниха с Англия с по три точки, докато "драконите" и САЩ са с по една. "Трите лъва" и американците играят от 21 часа днес.
Като цяло иранците доминираха, тотално надиграха Гарет Бейл и компания и заслужено си взеха победата и трите точки. През второто полувреме с директен червен картон бе изгонен вратарят на "драконите", които остават с нищожни шансове да прескочат групата.
Снимка: БГНЕС
Тагове:
Две жени и мъж са намерени мъртви в общежитие в Угърчин
Сенатът на САЩ гласува за прекратяване на войната с Иран
Мащабно прекъсване на тока удари Крим и окупирани райони на Херсон
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Любопитно: Земни патогени оцеляват при марсиански условия
Астронавти ще ремонтират роботизираната ръка на МКС в открития космос
Космическият телескоп „Нанси Грейс Роман“ на НАСА вече е във Флорида
"Войната" по пътищата взе една жертва за последните 24 часа
Огнеборците са реагирали на 151 сигнала през последното денонощие
Честваме празника Рождество на свети Йоан Предтеча и паметта на свети Никита Ремесиански
В парламента изслушват Иван Шишков заради Баба Алино
Англия се издъни срещу Гана. Хърватска и Колумбия с победи
Икономист: Великобритания повтори грешките на ЕС след Brexit
И след възстановяването на икономиката лятната почивка е невъзможна за много гърци
IT предприемач: България и регионът ще внедряват новите технологии по-бързо
Кадър на деня за 23 юни